Fotowoltaika – Bydgoszcz

Nasza firma Ventus Energia od ponad 10 lat działa na polskim rynku energetycznym. Już w 2007 roku poszerzyliśmy swoją działalność, oferując właścicielom zarówno domów wolnostojących, jak i firm najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, wykorzystujące odnawialne źródła energii, a zarazem wspomagające redukcję kosztów za prąd. Wszystkie oferowane przez nas moduły pochodzą od sprawdzonych producentów na rynku, posiadających wymagane certyfikaty, gwarantujące długą i bezawaryjną żywotność. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy i poszukujesz fotowoltaiki, która sprosta Twoim wymaganiom, to idealnie trafiłeś! Z nami obniżysz rachunki za prąd i przyczynisz się do ochrony otaczającego Cię środowiska naturalnego.

Dach domu wyposażony w panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika w Bydgoszczy – inwestycja w odnawialne źródła energii

Fotowoltaika w Bydgoszczy to jeden z najskuteczniejszych sposób na zredukowanie kosztów za prąd zarówno w domu, jak i firmie. Niemniej jednak, aby skorzystać z możliwości, jakie daje energia słoneczna, niezbędna jest wysokiej jakości, dopasowana do profilu energetycznego oraz eksopozycji dachu instalacja fotowoltaiczna. Działanie paneli fotowoltaicznych opiera się przede wszystkim na energii słonecznej. Ogniwa znajdujące się w modułach pod wpływem promieni słonecznych ulegają tzw. efektowi fotowoltaicznemu, który skutkuje powstaniem prądu stałego. W następnej kolejności powstały prąd stały zostaje przekształcony na prąd zmienny o parametrach zgodnych z siecią publiczną, a wszystko to dzięki inwerterowi zwanym także falownikiem.

Nasza firma świadoma tego, jak ważna jest nie tylko wysoka jakość materiałów, ale także obsługi, gwarantuje montaż zgodny z ogólnie przyjętymi przepisami, mając na uwadze indywidualne potrzeby Klienta. Z tego względu oferujemy również panele fotowoltaiczne od polskiego producenta Selfa, spełniające europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w fotowoltaikę na terenie Bydgoszczy się opłaca? Prowadzisz średnią bądź dużą firmę, a koszty z prowadzonej działalności przewyższają dochody? Jeśli tak, to bez wątpienia instalacja fotowoltaiczne będzie doskonałym rozwiązaniem, które również pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Oczywiście redukcja kosztów za prąd to nie jedyna korzyść, wynikająca z montażu modułów fotowoltaicznych. Jak wspomnieliśmy, panele znacząco poprawią wizerunek firmy, zachęcając potencjalnych klientów, również biznesowych do współpracy, postrzegając Twoje przedsiębiorstwo za świadome i odpowiedzialne ekologicznie. Oprócz tego dzięki fotowoltaice w Bydgoszczy już nie musisz się martwić o znaczący wzrost cen za energię. Wbrew pozorom panele dostarczają energię nawet przy dużym zachmurzeniu – wystarczy, że zostaną odpowiednio zamontowane. Jednak co najważniejsze, do założenia paneli nie potrzeba żadnych pozwoleń, dzięki czemu z ich możliwości mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i mieszkańcy domów wolnostojących, gotowych produkować czystą energię na własne potrzeby.

Dom jednorodzinny korzystający z odnawialnych źródeł energii

Zainteresowany?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się

Skip to content