Panele Selfa

Producent Selfa GE S.A. uznawany jest za prekursora w dystrybucji wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych na terenie Polski. Firma działa na rynku od 1932 roku. Niemniej jednak to 2004 rok okazał się tym przełomowym, gdy poszerzono działalność o odnawialne źródła energii. Panele fotowoltaiczne Selfa spełniają wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa. Dzisiaj przedsiębiorstwo słynie nie tylko z wysokiej jakości elementów grzewczych eksportowanych również za granicę kraju, ale także dbałości o otaczające nas środowisko naturalne. Producent daje gwarancję, że panele Selfa będą służyć znacznie dłużej niż przeciętne moduły fotowoltaiczne, bo aż ponad 25 lat.

Dlaczego warto zdecydować się na panele fotowoltaiczne Selfa?

Bez wątpienia inwestycja w panele fotowoltaiczne Selfa to inwestycja w przyszłość. Polski producent od ponad 80 lat zaskakuje swoich klientów, wprowadzając na rynek energetyczny w naszym kraju innowacyjne rozwiązania, które cieszą się niemałą popularnością. Co warto wiedzieć o panelach Selfa? Przede wszystkim moduły fotowoltaiczne pochodzą z zautomatyzowanej linii produkcyjnej, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne. Spełniają wszystkie europejskie normy z zakresu projektowania, kontroli, badań oraz bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone certyfikatem niemieckiego Instytutu Badań i Certyfikacji VDE. Jako jedne z niewielu na rynku poza powłoką antyrefleksyjną posiadają technologię Self-C, a dokładnie self clean, czyli powłokę samoczyszczącą. Dzięki temu niestraszne są im niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak pyłki, deszcz, a nawet śnieg. Polski producent świadomy, jak istotna jest długa żywotność, stosuje panele monokrystaliczne, wyróżniające się znaczną wydajnością oraz wytrzymałością w porównaniu do paneli polikrystalicznych, z którymi nadal można się spotkać m.in. na terenie Niemiec. Jednak co najważniejsze panele Selfa są polskiej produkcji, dzięki czemu charakteryzują się realną do wyegzekwowania gwarancją.

Dobierz panele fotowoltaiczne Selfa do Twoich indywidualnych potrzeb

Panele fotowoltaiczne Selfa to nie tylko gwarancja wysokiej jakości oraz skutecznej redukcji kosztów. Producent stawia także na estetykę i aspekty wizualne. W jego ofercie można znaleźć moduły full black, które będą świetnie prezentować się z czarną dachówką, przyćmioną blacho-dachówką oraz blachą trapezową. Panele Selfa zostały również dostosowane do różnorodnych konstrukcji dachowych. Zarówno rozmiar, jak i ich układ można dobrać w zależności od posiadanego dachu. Warto jednak mieć na uwadze, że im większe panele, tym większa wydajność. Bardzo często klienci decydują się na panele fotowoltaiczne Selfa pod kątem ich przeznaczenia. Doskonale sprawdzą się na farmie fotowoltaicznej, w dużych przedsiębiorstwach, domach jednorodzinnych czy gospodarstwach rolnych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści z pewnością postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości.

panele selfa

Zainteresowany?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się

Skip to content