Fotowoltaika – Łódź

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie dostarcza swoim klientom innowacyjne rozwiązania wykorzystujące źródła energii odnawialnej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko panele na promienie słoneczne, ale także turbiny wiatrowe oraz Smart Home. Niemniej jednak największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się fotowoltaika na terenie Łodzi. Dostarczamy oraz montujemy najwyższej jakości moduły od renomowanego producenta polskiego pochodzenia z ogromnym zaangażowaniem, aby finalny produkt sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Klienta. Naszą główną misją jest przyczynienie się do wzrostu udziału energii ze źródeł odnawialnych w bilansie energetycznym na terenie naszego kraju. Dlatego, jeśli chcesz zostać producentem czystej energii, a także przyczynić się do ochrony środowiska, naturalnego to idealnie trafiłeś!

Zamocowane panele fotowoltaiczne na dachu budynku

Fotowoltaika w Łodzi – fenomen zielonej energii

Fotowoltaika w Łodzi jest stosunkowo nowym rozwiązaniem energetycznym, jednak mimo tego panele na promienie słoneczne zdążyły wzbudzić zainteresowanie wśród przedsiębiorców, właścicieli domów wolnostojących czy zarządców ośrodków wypoczynkowych. Stolica województwa łódzkiego wyróżnia się doskonałymi warunkami do korzystania ze źródeł energii odnawialnej.

Średnie nasłonecznienie w mieście oraz okolicach wynosi 1100 kWh/kWp, co sprawia, że zapotrzebowanie energetyczne da się pokryć tylko i wyłącznie korzystając z oferowanych przez naszą firmę modułów. Wystarczy, że nasi specjaliści precyzyjnie określą bilans energetyczny w przedsiębiorstwie bądź domu oraz ekspozycję dachu.

Dzięki ogniwom fotowoltaicznym znajdującym się w panelach wytwarzany jest tzw. efekt fotowoltaiczny, który skutkuje powstaniem prądu stałego. Następnie wytworzony prąd za pomocą inwertera zwanego również falownikiem zostaje przekształcony na prąd zmienny odpowiednio dopasowany do parametrów zgodnych z siecią publiczną.

Fotowoltaika w Łodzi a redukcja kosztów

Jak wspomnieliśmy wcześniej, fotowoltaika na terenie Łodzi, jest stosunkowo nowym rozwiązaniem. Cena najczęściej jest uzależniona od wybranego modelu paneli słonecznych, a przede wszystkim ich mocy. Im większa moc, tym droższa okazuje się inwestycja. Nie oznacza to jednak, że pieniądze zainwestowane w moduły się nie zwrócą.

Fotowoltaika w Łodzi wiąże się z wieloma korzyściami. Największą z nich jest oczywiście redukcja kosztów prowadzonego przedsiębiorstwa bądź gospodarstwa. Oprócz tego, jeśli planujemy zakup paneli do firmy, można spodziewać się jego korzystnego wpływu na wizerunek przedsiębiorstwa, które będzie postrzegane przez potencjalnych klientów, również biznesowych, za świadome oraz odpowiedzialne ekologicznie.

Dodatkowo właściciele modułów fotowoltaicznych zostają częściowo uniezależnieni od stale rosnących cen energii. Dużą zaletą fotowoltaiki w Łodzi jest także zapewnienie alternatywy w przypadku ewentualnych awarii w dostawach prądu.Działamy nie tylko w Łodzi, lecz również na terenie Pomorskiego czy Gdańska. Sprawdź nasze wszystkie realizacje i wybierz profesjonalnego partnera!

kompleks paneli fotowoltaicznych na dachu budynku

Zainteresowany?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się

Skip to content