Fotowoltaika – Gdańsk

Usługi z obszaru energii odnawialnej świadczymy już od ponad 10 lat. Naszym głównym celem jest przyczynienie się do wzrostu udziału energii ze źródeł odnawialnych w bilansie energetycznym Polski. W związku z nieustannie rosnącymi cenami za prąd coraz więcej zarówno przedsiębiorców, jak i właścicieli domów wolnostojących, decyduje się na wykorzystanie energii słonecznej, co pozwala na redukcję kosztów związanych z ponoszeniem rachunków za prąd. Świadomi tego, jak ważna jest wysoka jakość oferowanych materiałów, a także profesjonalna obsługa, stawiamy przede wszystkim na produkty polskiego pochodzenia.

Jako jedni z nielicznych możemy z dumą powiedzieć, że proponujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne w Gdańsku od renomowanego producenta Selfa, spełniające wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy, w której uwzględniliśmy również turbiny wiatrowe oraz Smart Home.

Dom jednorodzinny przygotowany pod montaż paneli fotowoltaicznych

Najwyższej jakości panele fotowoltaiczne w Gdańsku

Bez wątpienia panele fotowoltaiczne w Gdańsku to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat. Instalacja ta wykorzystuje tylko i wyłącznie energię z promieni słonecznych, której w miastach nadmorskich jest niekiedy pod dostatkiem. Niemniej jednak, aby w móc w pełni wykorzystać potencjał fotowoltaiki w Gdańsku należy zdecydować się na firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu modułów. Sama instalacja nie jest wcale trudnym zadaniem, aczkolwiek przed jej rozpoczęciem należy dokładnie zapoznać się z profilem energetycznym przedsiębiorstwa lub domu, a także ekspozycją dachu.

Kluczowe jest, aby panele nie zostały zamontowane od strony północnej bądź w miejscu zacienionym przez drzewa. Instalacja dostarcza energii nawet w pochmurny dzień, jednak powyższe przeszkody mogą wpłynąć na ilość wytworzonego prądu. Z pomocą paneli fotowoltaicznych, przedsiębiorstwa i ośrodki wypoczynkowe w Gdańsku w oczach turystów, jak i potencjalnych klientów, uchodzić będą za działalności świadome i odpowiedzialne ekologicznie.

Nieograniczone możliwości fotowoltaiki w Gdańsku

Za jedną z największych korzyści wynikających z fotowoltaiki w Gdańsku uznaje się redukcję kosztów prowadzonej działalności, jednak nie jest to jedyna zaleta instalacji opartej na energii słonecznej. Gdańsk uchodzi za miasto turystyczne, a co za tym idzie, przedsiębiorstwa oraz ośrodki wypoczynkowe stanowią jego swoistą wizytówkę. Wbrew pozorom panele fotowoltaiczne mogą znacząco wpłynąć na wzrost turystów w Gdańsku. Przedsiębiorstwa wykorzystujące energię słoneczną do zasilenia budynków są odbierane za świadome, a także dbające o środowisko naturalne. Oprócz tego w przypadku niespodziewanych awarii w dostawie prądu przedsiębiorstwa będą zabezpieczone w formie własnego prądu. Jest to zdecydowanie ciekawe rozwiązanie dla ośrodków wypoczynkowych. Co jednak najważniejsze, posiadacze paneli fotowoltaicznych na terenie Gdańska są niezależni od wzrostu cen. Na fotowoltaikę mogą zdecydować się zarówno firmy, jak i właściciele domów jednorodzinnych.

Montaż fotowoltaiki na dachu budynku

Zainteresowany?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się

Skip to content